Z jaką firmą organizować eventy w Poznaniu?

Rynek eventowy ma obecnie swoje żniwa i przeżywa prawdziwy rozkwit po dwóch latach pandemii. Wszelkiego rodzaju wydarzenia firmowe, wyjazdy, konferencje, szkolenia, czy wieczorki integracyjne odbywają się obecnie z pełną pompą i na wszelkie możliwe sposoby.  Jednym z największych miast Polski, które zdecydowanie wychodzą na czołówkę w kategorii organizatorów najlepszych przedsięwzięć eventowych, jest Poznań. Jedna z najprężniej rozwijających się metropolii w naszej ojczyźnie może pochwalić się wieloma doskonałymi wydarzeniami dla korporacji, przedsiębiorstw, a nawet mikrofirm. Trzeba jednak pamiętać, że w tak dużej lokalizacji bardzo łatwo trafić na firmę, która profesjonalizm i zaangażowanie ma jedynie w broszurach informacyjnych i na kolorowych banerach prezentowanych na stronach internetowych. Niezwykle łatwo wpaść w eventową pułapkę i znaleźć się w „w szponach” ludzi, którzy o integracji ostatni raz słyszeli, gdy wprowadzono zintegrowane karty dźwiękowe w płytach głównych. Komu powierzyć integrację w Poznaniu? Która poznańska agencja eventowa jest najbardziej godna zaufania? Odpowiadamy w poniższym artykule.

Tylko zaangażowani, tylko doświadczeni

Pierwsze i najważniejsze kryterium przy doborze firmy, która zorganizuje nam konferencje, bal, ceremonię czy zwykły wieczór z grillem dla pracowników, to doświadczenie. Zebranie ludzi w jedno miejsce, zapewnienie im rozrywki i ewentualnie jakichś ciekawych aktywności brzmi z pozoru banalnie. Cóż to za sztuka zamówić hotel, zamówić jedzenie i posadzić ludzi wokół ogniska, prawda? Otóż nie, nie prawda. Zaprawione w boju agencje eventowe wiedzą, które hotele nadają się do organizacji większej firmowej integracji. Wiedzą, które lokalizacje mają najwięcej miejsca, które mają w swoim pobliżu odpowiednich animatorów – czy wreszcie które spełniają wymogi BHP dotyczące imprez wieloosobowych.

Dobrzy event managerowie wiedzą, jakie aktywności zapewnić uczestnikom, by ci nie nudzili się i mieli poczucie, że robią coś wspólnie w imię szeroko rozumianego team buildingu. Obeznane w Poznaniu firmy doskonale zdecydują, czy olimpiadę firmową zorganizować na Polanie Piknikowej Hotelu Edison, czy w Parku Nad Wartą. To jednak temat na osobny paragraf.

Obeznani w terenie, zainteresowani klientem

Jeśli wpiszemy w gogle frazę „agencja eventowa Poznań” i wybierzemy podmiot z trzeciej lub czwartej strony bo taniej i całkiem znośna strona internetowa, jesteśmy zgubieni. Jeśli ktoś nie potrafi wypromować się w Internecie jako najlepszy event manager w Poznaniu, jak możemy zaufać takiej działalności? Najlepiej wypozycjonowane firmy to te, które znają to miasto od podszewki. Tutaj najlepiej sprawdza się chociażby Argentum Event – firma, która najszybciej ze wszystkich publikuje na swojej stronie możliwości wykorzystania najnowszych lokalizacji w tym pięknym mieście (jako pierwsi zaproponowali swoim klientom aktywności na Brzegu Wschodnim, jednej z ciekawszych przestrzeni eventowej w Poznaniu). Nadążanie za tym, co dzieje się w mieście i zaznajomienie z możliwościami, jakie ono daje to podstawowe atrybuty dobrej agencji.

Kogo zatem wybrać?

Nie jest to żadne novum, ale w Poznaniu najlepiej sprawdzi się Argentum Event.. Firma od wielu lat prezentuje wysoki poziom, może poszczycić się tabunami zadowolonych klientów i ciągle rozwija się prezentując coraz to nowe rozwiązania, aktywności i formy organizacji eventów firmowych. Bezsprzecznie jest to wiodąca firma na poznańskim rynku i jeśli chcemy mieć pewność, że po wydarzeniu będziemy zadowoleni, a nasz zespół będzie dobrze zintegrowany, wypoczęty i usatysfakcjonowany, musimy wybrać właśnie tę firmę.