Tragiczny wypadek w Poznaniu. Zginęły dwie osoby

27 sierpnia w sobotę w godzinach wieczornych doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego, który miał miejsce na ulicy Lutyckiej w Poznaniu. Z niewyjaśnionych przyczyn kierujący pojazdem osobowym uderzył w mur przy wspomnianej ulicy. Autem podróżowały łącznie trzy osoby – byli to młodzi ludzie. Niestety, dwóch pasażerów poniosło śmierć na miejscu zdarzenia. Sprawą zajmuje się policja.

Tożsamość kierowcy nieznana.

Kierujący pojazdem osobowym nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, toteż niemożliwe było ustalenie jego tożsamości. Wiadomo jednak, że wraz z nim podróżowało dwóch innych mężczyzn – byli to 18, oraz 28-latek, którzy ponieśli śmierć na miejscu. Kierowca auta z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. W momencie przyjazdu na miejsce służb ratunkowych był on nieprzytomny, została mu również pobrana krew do badań diagnostycznych celem ustalenia, czy znajdował się on pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających.

Okoliczności zdarzenia.

W jaki sposób doszło do tego wypadku? Niestety, na ten moment ani policja, ani media nie ustaliły żadnych, nowych informacji w tej sprawie. Niewykluczone, że kierujący mógł stracić panowanie nad pojazdem w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze czego skutkiem było zderzenie się z murem znajdującym się na ulicy Lutyckiej. Śledztwo w tej sprawie prowadzi poznańska policja pod nadzorem prokuratury, nie wiadomo, czy udało się ustalić tożsamość kierowcy.