Poznań przedłużył umowy z trzema kluczowymi graczami

Lech Poznań przekazał w środę informację, na którą niewątpliwie czekali fani klubu. Mowa tutaj o przedłużeniu umów z trzema istotnymi piłkarzami. To już pewne, że w Poznaniu pozostanie Filip Szymczak, Barry Douglas oraz Filip Dagerstal.

Bieżący sezon dla klubu piłkarskiego Lech Poznań był niezwykle udany, szczególnie w europejskich rozgrywkach. Ustępujący mistrzowie Polski dotarli bowiem do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy. Ponadto byli też blisko wyeliminowania Fiorentiny. Ostatecznie klub pożegnał się jednak z rozgrywkami po porażce 4:6 w dwumeczu.

W środę klub z Poznania ogłosił przedłużenie współpracy z trzema zawodnikami. Pierwszy kontrakt przedłużył 21-letni Filip Szymczak.  Nowa umowa zawarta z piłkarzem obowiązywać będzie do końca czerwca 2027 roku. Na dłużej w Poznaniu zostaje także Barry Douglas, który podpisał umowę z klubem na kolejny rok. Ponadto Lech kontynuował będzie swoją współpracę z Filipem Dagerstalem – tym razem zmieniając formę umowną, na mocy której zawodnik pozostanie już z Lechem na stałe.