Ekipa „The Grand Tour” w Polsce – na poznańskim torze rozbili samochód!

Znani na całym świecie prezenterzy popularnego programu motoryzacyjnego „The Grand Tour” nieoczekiwanie zjawili się w Polsce, czym wprawili z osłupienie i zachwyt wielu fanów. Richard Hammond, Jeremy Clarkson, James May początkowo pojawili się w Gdańsku, skąd ruszyli w dalszą podróż po naszym kraju. Jednym z przystanków Brytyjczyków był właśnie Poznań.

Tor Poznań – Richard Hammond rozbił samochód.

Richard Hammond znany jest ze swoich mniej, lub bardziej poważnych wpadek związanych z wypadkami samochodowymi. Do swej niechlubnej listy „osiągnięć” prezenter może zaliczyć również niefortunny przejazd po poznańskim torze, który skończył się wypadnięciem z toru i uderzeniem w barierę utworzoną z opon. Hammond, który w swoim czasie przeżył – między innymi, dosyć poważny wypadek samochodowy podczas realizacji zdjęć do programu – tym razem wyszedł ze zdarzenia bez większego szwanku.

The Grand Tour z Polski.

Zarówno władze poznańskiego toru, jak i sami zainteresowani – a więc prezenterzy i filmowcy programu nie skomentowali całego zdarzenia. O kulisach zajścia najpewniej dowiemy się dopiero po premierze programu „The Grand Tour” z Polski. Niewykluczone również, że całe zdarzenie było zwyczajnie częścią scenariusza. Przypomnijmy – prezenterzy na Tor Poznań dokonywali klasycznego już pomiaru czasu, jak to mają niemal zawsze w zwyczaju. Nie wiadomo na ten moment, jak dokładnie przebiegać będzie cała trasa Brytyjczyków – z aktualnych relacji możemy się jednak dowiedzieć, że opuścili już oni Polskę i udali się w kierunku Słowacji.