Bezczelny atak na 14-latkę w Poznaniu, brutalnie pobita i filmowana podczas całego zdarzenia

W szoku jesteśmy po tym, jak dowiedzieliśmy się o drastycznym incydencie, który miał miejsce podczas dnia. Trzy dziewczyny w wieku dojrzewania zaatakowały czternastoletnią dziewczynkę, biorąc udział w okrutnym bicie i kopaniu ofiary. Dziewczynka była zmuszona klękać, podczas gdy agresywne nastolatki bezwzględnie ją katowały. Co gorsza, nikt nie podjął działań interwencyjnych. Cały ten przerażający epizod został zarejestrowany przez jednego ze świadków przy użyciu telefonu komórkowego. Materiał filmowy został później opublikowany w internecie, co skłoniło policję do podjęcia śledztwa.

Nieszczęsny incydent miał miejsce minionej soboty, 1 czerwca, na ulicy Krakowskiej w Poznaniu, obszarze o dużym natężeniu ruchu. To miejsce odwiedzane codziennie przez setki osób okazało się miejscem przestępczości. Nikt jednak nie stanął w obronie 14-letniej dziewczynki. Jakby tego było mało, jedna z osób obserwujących te straszliwe wydarzenia zdecydowała się na zarejestrowanie wszystkiego. Nagrał ten szokujący akt przemocy, który teraz krąży po internecie, pokazując niewyobrażalną brutalność.

W opublikowanym filmie widoczne jest, jak czternastoletnia dziewczynka klęczy i przeprasza swoje napastniczki. Według informacji umieszczonych na portalu X, ofiara rzekomo obraziła chłopaka jednej z agresorek. Mimo składanych przez nią przeprosin, przemoc nie ustała. Jedna z nastolatek zaczęła kopnąć dziewczynkę w twarz, a kiedy ona upadła, kontynuowała atak kopiąc ją i bijąc pięściami. Aktów litości nie było. Wkrótce do udziału w katowaniu przyłączyła się druga sprawczyni, która również biła i kopała leżącą ofiarę z niewyobrażalną surowością. Całość została sfilmowana przez trzecią napastniczkę.