Gmina Mosina coraz częściej pojawia się na radarze osób, które cenią sobie równowagę między komfortem miejskiego życia a bliskością natury. To miejsce, gdzie lasy i malownicze krajobrazy harmonijnie współistnieją z rozwijającą się infrastrukturą, przyciągając zarówno rodziny, jak i inwestorów zainteresowanych stabilną lokatą kapitału. Nic więc dziwnego, że oferty sprzedaży nieruchomości w tej okolicy budzą coraz większe zainteresowanie.
Nowoczesne możliwości w otulinie parku narodowego
Wśród aktualnych propozycji na lokalnym rynku wyróżnia się działka budowlana przy ul. Parkowej w Krosinku. Jej powierzchnia to dokładnie 0,1682 hektara, a wyjątkowe położenie tuż przy granicy Wielkopolskiego Parku Narodowego otwiera przed przyszłymi właścicielami szerokie możliwości aranżacji. Bezpośrednia bliskość terenów zielonych nie tylko sprzyja relaksowi, ale także gwarantuje codzienny kontakt z przyrodą – to rzadkość w połączeniu z wygodnym dostępem do miejskich usług Mosiny.
Jak przebiega sprzedaż – najważniejsze terminy i warunki
Zakup tej nieruchomości odbywa się w formie przetargu ustnego nieograniczonego. Cena wywoławcza została ustalona na poziomie 547 000 złotych netto, do której doliczony zostanie podatek VAT w wysokości 23%. Aby wziąć udział w licytacji, konieczne jest wniesienie wadium w wysokości 54 700 zł – wpłaty należy dokonać najpóźniej do 26 maja 2026 roku. Sam przetarg zaplanowano na 2 czerwca 2026 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Mosinie. To propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów myślących o przyszłości w tej atrakcyjnej lokalizacji.
Dostęp do szczegółowych informacji i wsparcie dla zainteresowanych
Szczegółowe dane dotyczące zarówno samej działki, jak i przebiegu przetargu, można uzyskać kontaktując się z Wydziałem Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Mosinie pod numerem telefonu 61 8109 576. Teren przy ul. Parkowej w Krosinku stanowi niepowtarzalną okazję do realizacji indywidualnego projektu domu w otoczeniu przyrody, a przy tym z szybkim dojazdem do centrum Mosiny.
Połączenie korzystnych warunków inwestycyjnych, unikalnego położenia i perspektywicznego charakteru lokalizacji sprawia, że oferta ta wyróżnia się na tle innych dostępnych propozycji. Potencjalni nabywcy mogą liczyć nie tylko na wysoki standard życia, ale także na pewność, że inwestują w nieruchomość o ponadczasowej wartości.
Źródło: facebook.com/gminamosina